Campania de colectare a fondurilor destinate combaterii COVID-19

Angajații Centrului Tehnologii Informaționale și Comunicaționale în Educație se alătură campaniei de colectare a fondurilor destinate combaterii COVID-19.
Angajații Centrului au donat salariul pentru o zi de muncă din luna martie în fondul pentru combaterea coronavirsului (COVID-19).
Suma colectată a fost transferată pe contul trezorerial, deschis de Ministerul Finanțelor în acest sens.