Seminarul “Introducerea datelor in sistemul SIPAS/SPCG. Sesiunea 2017″

Pe data de 17 mai 2017 la ora 10.00 in incinta CTICE va avea loc
seminarul cu privire la introducerea datelor in sistemul SIPAS / SPCG
(certificatele gimnaziale) sesiunea 2017.
Toti reprezentantii DGITS trebuie sa prezinte:
  • actele de identitate
  • ordinile de desemnare in calitate de operator raional
  • lista institutiilor subordonate cu clasele gimnaziale
In mod obligatoriu toti utilizatorii trebuie sa detina cutie postala personala.